Про це повідомляє Twitter-користувач RoksolanaToday&Крым.

"Все дуже погано. "Титан" стоїть, викидів немає, але тумани. Волога змішується з випарами кислотовідстійника і покриває місто кислотою (сірчаною або взагалі невідомою). Дані моніторингу приховують", – мовиться у повідомленні.

Читайте також: Всі прикордонники у респіраторах: очевидці розповіли про нову хвилю еколиха в Армянську

Користувач також додав, що ситуація з екологією в Армянську залишилась такою ж, як і в кінці серпня, коли тільки-но трапився хімвикид.

Дихати нічим, усі хворі, діти у виразках, голуби, коти знову помирають. Офіційно дають перевищення по хлороводню, показники щодо сірчаної кислоти приховують,
– мовиться у дописі RoksolanaToday&Крым.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2018 року в окупованому Армянську речі у помешканнях людей за ніч вкрилися іржею та липким нальотом такого ж кольору. Згодом стало відомо, що це трапилось внаслідок викиду небезпечних речовин із відстійника заводу "Кримський титан". Жителі Армянська скаржились на проблеми зі здоров’ям, а на вулицях міста знаходили мертвих тварин. Дітей евакуювали з міста, роботу заводу зупинили, а також ввели надзвичайний стан. Проте вже через кілька тижнів у школах відновили навчання, дітей повернули до міста, а надзвичайний стан скасували.