Так, Святий Миколай, прототип Санта Клауса, вже давно став улюбленим героєм малечі, якого поєднують у образі Діда Мороза та Нового року. Сьогодні малеча залюбки обирає для себе одяг у візантійському чи давньослов’янському стилі.

“Це XIII-XV століття. Костюм – це щось середнє між римським, грецьким та слов'янським, тут такий от збірний образ. Ми знову ж таки повернулися до історичного костюму, повернулися до тих часів, до тих витоків, коли жив Ісус Христос”, - каже дизайнер костюмів Людмила Хомик.

За словами дизайнерів, нині модними кольорами, в яких радять як малим, так і дорослим зустрічати Новий рік, є золотий та блакитний.

“Закуповували тканину буквально зовсім недавно - золотого на складах немає. Несли все рулонами. Так що, мабуть, скоріше, золотий. Так, звичайно, золото, срібло у нас в костюмах теж є, але, мені здається, що все таки правильно, коли костюм, як говорять, доречний, коли всього достатньо. І якщо ми говоримо про яскравість, тоді нехай це буде якась яскрава деталька”, - сказала директор ательє з пошиву костюмів Олена Вітошкіна.

Традиційно, новорічне вбрання обирають відповідно до символу прийдешнього року. Чорний водяний дракон, кажуть дизайнери, незважаючи на суворий образ, любить яскраві кольори та прикраси.