В ефірі 24 каналу військовий експерт Петро Черник пояснив, по чому російські окупанти могли б їх застосовувати.

Важливо США нададуть Україні ще 4 додаткових HIMARS і дрони Phoenix Ghost

На думку експерта, ворог про свої цілі говорить прямо. Адже росіяни не одноразово заявляли про те, що вони готові завдавати ударів по центрах прийняття рішень. Далі ми маємо самі розуміти про що йде мова.

На мій погляд, наша столиця залишається в найбільш загрозливому стані. А також усі без винятку адміністрації, які є на території України,
– повідомив Петро Черник.

"Маю на увазі військово-цивільні адміністрації обласного значення. Зрештою не так важливо, які це будуть обʼєкти", – додав Черник.

За його словами, важливо те, що противник не зупиниться й Вінниця тому є прямим свідченням.

"Коли вони не можуть вирішити свою проблематику на полі бою за простим принципом – нанести вогневе ураження армії, тоді вдаються до своєї старої, як світ, ще ординської тактики – терору та залякування місцевого населення", – підсумував експерт.

Дивіться відео про російські ракети:

Яка ситуація в росії: останні новини

  • Жителі прикордонних з Україною російських областей починають відчувати на собі всі ті небезпеки, які несе війна, яку розпочала їх влада.
  • У невизнаному Придністров'ї заявили про бажання "приєднатись" до росії. Однак кремлівським пропагандистам цю тему висвітлювати заборонили. Така вказівка надійшла від офіційної москви.
  • США мають інформацію, що росія хоче анексувати додаткові території України. Зокрема, мовиться про Донецьку, Луганську області, а також частини Херсонщини та Запоріжжя.