"Нам рекомендують встановити саме пам’ятник Висоцькому на бульварі імені Висоцькому в Деснянському районі. Це була ініціатива Шевченківської райадміністрації. Це, якби, за кошти меценатів. А меценати планували саме в Шевченківському районі", - каже представник управління культури Шевченківської райадміністрації Леся Макошко.

Тим часом, пам’ятник відомому барду чекає на своє втілення. Переможці конкурсу "Кияни - Висоцькому" для створення скульптури обрали простий образ - поет з гітарою.

"Розмір скульптури повинен бути десь 2-2,20-2,30. Бо пам'ятник має бути більше натурального розміру. Чому? Тому що простір тисне на скульптуру і вона здається дрібною, маленькою. І подіум ми навіть задумали такий низький для того, щоб він був ближче до людей. Для того, щоб Володимир Семенович був ближче і можна було підійти обняти, сфотографувати пам'ятник", - пояснюють автори скульптури Висоцького Петро та Андрій Озюменко.

"По-перше, було створено професійне журі на чолі з відомим скульптором Олійником. По-друге, самі кияни протягом місяця приходили на виставку. І вони голосували вживу, записуючи чи подаючи свій голос за той чи інший проект", - каже співорганізатор проекту Сергій Ковтун.

З Києвом Володимира Висоцького пов`язують родинні стосунки. Тут жив його дідусь та сестра, тут він зустрів свою першу дружину. Якщо чиновники припинять чвари, то скульптуру встановлять до початку ЄВРО-2012.