Про це він розповів Gazeta.ua.

"Щоб втекти, наприклад, з-під домашнього арешту, з будинку, який зовні не контролюють, достатньо, щоб неподалік чекала одна людина на краденій машині. Це на випадок, якщо десь є відеонагляд. Через два квартали машину міняють - і свобода. Поки оперативники очухаються, поки передадуть орієнтировку, достатньо двадцяти хвилин", - сказав експерт.

Читайте також: Для Мельника оптимальний варіант - невеликі міста, райцентри або обласні мегаполіси, - детектив

За його словами, Мельнокові не обов’язково було наймати вертоліт, аби втекти.

"А у випадку з Мельником, міліції був потрібне час, щоб виїхати на місце, вивчити обстановку. Це значно більше часу. Тим паче виїзд із Києва зараз не проблема. У напрямку Вишневого ви бачили КП? Його там немає. Дорога туди вільна. І це не єдиний напрямок. Є маса шляхів. Не обов'язково наймати вертоліт. Їдьте спокійно на Вишневе, далі на Білогородку, в сторону Житомира. Варто при цьому оминати великих транспортних артерій", - сказав підполковник міліції у відставці.

Нагадаємо, Петра Мельника було оголошено у міжнародний розшук. Його шукатимуть на території 190 країн.

Петра Мельника затримали наприкінці липня за підозрою у хабарництві. Суд у зв'язку зі станом здоров'я затриманого обрав запобіжним заходом для нього 2 місяці домашнього арешту.

Однак Мельнику 9 серпня вдалося втекти зі свого будинку, де він і відбував арешт.

12 серпня Печерський райсуд Києва постановив затримати Петра Мельника та примусово доставити його до суду для зміни запобіжного заходу.

Також сьогодні суд змінив запобіжний захід скандальному ректору-хабарнику Петрові Мельнику із домашнього арешту на утримання під вартою.

Прокуратура підозрює, що міліція могла сприяти втечі ректора Петра Мельника з-під домашнього арешту.

Є версія, що Петро Мельник втік спершу на Рівненщину, звідки походить родом, а там якимось чином перетнув кордон з Білоруссю.