Так, у своєму зверненні Саакашвілі назвав результати "Єдиного національного руху" чудовими.

Важливо ЦВК Грузії оголосила результати виборів: партія Саакашвілі поступилась панівній політсилі

Водночас політик зазначив, що чинний уряд "завжди легко вигравав місцеві вибори".

Зазвичай їм не потрібно ніяких додаткових зусиль, не було потрібно ніякого додаткового напруження. Коли вони думали, що люди нарешті зламані, у кожному великому місті проводиться другий тур виборів, у деяких з цих міст їх випереджає "Єдиний національний рух",
– написав Саакашвілі.

Він наголосив, що це означає лише одне – "ми не тільки не здалися, а й боролися ще наполегливіше".

Дні уряду Грузинської мрії полічені. Я пишаюся вами!
– додав політик.

Актуально Телевізор та цілодобовий нагляд : в яких умовах утримують Саакашвілі в тюрмі Грузії

Що цьому передувало

Минулими вихідними у Грузії відбулися вибори органів місцевого самоврядування. Громадяни вибирали 64 мерів, а також 2 068 членів 64 сакребуло — міських і муніципальних зборів. Водночас за словами міжнародних спостерігачів, під час голосування були допущені порушення.

Повернення Саакашвілі на батьківщину

  • Міхеіла Саакашвілі затримали у Грузії 1 жовтня 2021 року. Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі пояснив, що на батьківщині політик заочно засуджений у справах про побиття депутата Гелашвілі та вбивство співробітника "Об'єднаного банку Грузії".
  • Політику винесли вирок заочно – 6 років ув'язнення. Помилувати його може президентка країни, проте Саломе Зурабішвілі заявила, що це ніколи не відбудеться.
  • Володимир Зеленський заявив, що Україна не залишиться осторонь справи політика в Грузії. Україна домагатиметься повернення Саакашвілі, який є її громадянином.