Інцидент стався, коли Бойко обрізав на дачі виноград. Про це повідомили на фейсбук-сторінці "Нікополь Феросплавний".

Актуально На Львівщині п'яний водій на смерть збив чоловіка – фото

Деталі інциденту

Після того, як чоловіка вкусив невідомий отруйний павук, його негайно перевезли з Нікополя в Дніпро, в реанімаційне відділення лікарні Мечникова. Лікарі ухвалили рішення провести екстрену операцію з ампутації обох ніг.

Наш колега, учасник бойових дій в Афганістані, ветеран прикордонних військ, який пропрацював на нашому підприємстві приблизно 20 років, Станіслав Бойко зараз дуже потребує нашої з вами підтримки,
– зазначив голова ради ветеранів війни в Афганістані Василь Дашко.

Він також закликав колег ветерана, а також інших небайдужих жителів допомогти сім'ї потерпілого.

Що вважають біологи

На думку біолога з Нікополя Сергія Торопа, українця міг вкусити жовтосумний колючий павук Cheiracanthium punctorium. Це невеликі, максимум 1,5 сантиметра в довжину, проте дуже отруйні павуки.

Cheiracanthium punctorium
Жовтосумний колючий павук / Фото Drofa

Наслідки від укусу

Його укус не є смертельно небезпечний, але може викликати дуже сильну алергічну реакцію. Зазвичай у потерпілих спостерігається:

  • гострий пекучий біль;
  • набряк укушеного місця;
  • блювання;
  • запаморочення;
  • озноб;
  • підвищення температури та артеріального тиску.

За словами експерта, раніше цих павуків в Україні не було. Проте через глобальне потепління їхній ареал проживання збільшився. Вони можуть досягати до 15 міліметрів в довжину. На полювання зазвичай виходять вночі та ховаються в трав'янистих рослинах, де їх дуже складно побачити.