Інцидент трапився в закладі Crazy Land, що на вулиці Богдана Хмельницького, 31д. Дніпрянин невдало приземлився і зламав ногу.

Зверніть увагу 9-річна дівчинка потрапила у реанімацію після катання на санках у Тернополі

Постраждалий проігнорував правила

Представники розважального центру прокоментували ситуацію. Вони наголосили, що дорослий не мав права користуватися атракціонами.

Чоловік не купував вхідного квитка. Житель Дніпра лише супроводжував дитину.

Він отримав травми з власної необережності, адже проігнорував усі правила безпеки та інструкції,
– повідомили у закладі.

При вході на дитячий батут з поролоновою ямою розміщений перелік правил щодо користування. Зокрема, на нього не можуть заходити люди з вагою понад 25 кілограмів та зростом понад 120 сантиметрів.

Окрім цього, дорослий стрибнув у сухий басейн на прямих ногах. Правила безпеки це також забороняють.

У Дніпрі чоловік стрибнув у дитячий сухий басейн і травмувався: дивіться відео

Компенсації не буде

У місцевих спільнотах у соцмережах оприлюднили інформацію про те, що нібито працівники Crazy Land заявили про безпечність стрибка. І навіть пообіцяли компенсацію.

Представники розважального центру заперечують таку інформацію. За їхніми словами, ніхто з працівників не міг так вчинити, оскільки атракціоном можуть користуватися виключно діти.

В адміністрації провели службове розслідування та встановили причини травмування. Коли чоловікові пояснили позицію закладу, він почав погрожувати працівникам.

Актуально Серце дитини зупинилося: у Харкові породілля та малюк ледь не загинули при домашніх пологах

Пояснення дніпрянина

Сам постраждалий розповів, що вирішив стрибнути в сухий басейн, бо його попросив син. Чоловік поцікавився у працівника, чи можна так зробити, на що отримав ствердну відповідь і запевнення у безпечності витівки.

Дніпрянин зауважив, що після отримання травми працівник зник. Адміністратор пообіцяв йому залагодити справу й зателефонувати за кілька днів, однак цього не сталося.

Житель Дніпра звернувся за допомогою до медиків. У нього діагностували потрійний перелом гомілки та прооперували.