Позов Юрія Милобога розглядає колегія з трьох суддів. Інтереси позивача представляють три адвокати, стільки ж захищають рішення криворізької міської ТВК. Сам кандидат в мери Кривого Рогу впевнений — вибори сфальсифіковані.

Адвокати Юрія Милобога пояснюють, претензії стосуються 20 спецдільниць. Там, на їхню думку, відбулися фальсифікації так званим методом каруселей. Також вимагають надати суду інформацію щодо кількості надрукованих бюлетенів.

Голову Криворізької міської ТВК претензії Милобога та його юристів дивують. Тим часом народний депутат від "Об’єднання "Самопоміч" Єгор Соболєв виклав у соцмережі фото протоколу криворізької виборчої комісії. На ньому видно розбіжності між кількістю надрукованих бюлетенів та тих, що були передані на дільниці.

Читайте також: Кривий Ріг: як народжувалася інтрига на місцевих виборах

Загадка для Охендовського, Шокіна та Ко.Як кількість бюлетенів, які отримали виборчі комісії, може бути більшою за кіл...

Posted by Єгор Соболєв on 20 листопад 2015 р.

Яке рішення прийме суд — наразі невідомо. Засідання, яке тривало вісім годин, перенесли на суботу. А поки кандидат домагається правди в суді Дніпропетровська, у неділю, 22 листопада, у Кривому Розі активісти планують зібратися на акцію проти фальсифікацій виборів.

Автор сюжету — Ольга Залуцька.