Напередодні Геннадій Корбан з'явився на медогляд, який йому призначила Генпрокуратура. Утім виявилося, що обстеження має відбутись не у Дніпропетровську, а у Києві до 18:00.

Зазделегідь, каже політик, його про це не попередили. А тепер звернулися до Печерського суду із вимогою примусового медогляду.

Мовляв, я симулюю та відмовляюся від проведення експертизи. Але я не відмовляюся. Я приїхав у призначений час до призначеної установи. Замість цього вони самі йдуть на зрив і, фактично, переадресовують мене до Києва. Але вони забули взяти із собою телепорт,
— прокоментував ситуацію Геннадій Корбан.

Учора ввечері двері квартири Геннадія Корбана виламали співробітники СБУ. Політик саме повернувся зі стаціонару, проходив процедури та давав інтерв’ю журналістці, яка пише про нього книгу.

Також співробітники СБУ обшукали оселю Корбана. Адвокати зазначають: у нічний час це робити протиправно. Силовики оглянули не лише помешкання політика, а й квартиру його батьків.

До Києва Геннадія Корбана супроводжували кілька автівок спецпризначенців. Везли на спеціальному медичному транспорті. Лікар політика стверджує: ця експертиза не доречна.

Автор — Алевтина Варава.