Пропозицію мера підтримала більшість депутатів місцевої ради. Надання такого виду "соціальної допомоги", на думку місцевої влади, обумовлено підвищенням Кабінетом Міністрів тарифів на послуги ЖКГ для населення, повідомляє ЧЕСНО.

Але депутати Криворізької міськради від партій "Самопоміч", "УКРОП" і "Сила людей" відмовилися голосувати за зміни до бюджету міста, що дозволяє виділити фінансування для цієї допомоги. А депутати від "БПП" взагалі не прийшли на сесію.

Допомога криворіжцям розрахована додатково до передбачених державою пільг і гарантій, повідомляється на сайті виконкому Криворізької міської ради.

Коли витрати на соціальні виплати йдуть вгору лише напередодні виборчої кампанії, спостерігачі за виборами в усьому світі вважають це однією з ознак зловживання ресурсами,
— вважає аналітик Павло Миронов.

Допомогу у розмірі 500 гривень з 1 лютого 2016 року зможуть отримати пенсіонери, малозабезпечені, одинокі матері, інваліди та інші незахищені верстви населення.

На думку юристів, такий крок міського голови Кривого Рогу може свідчити лише про те, що в такий спосіб влада намагається схилити громадян на свій бік.

Закон про позачергові вибори міського голови ухвалений Верховною Радою, підписаний спікером, але поки що не підписаний Петром Порошенком.