Наразі по всій Дніпропетровській області триває повітряна тривога. 24 Канал закликає жителів Дніпропетровщини піти в укриття, адже це може вберегти від небезпеки та полегшити роботу нашим захисникам неба.

Цікаво На Миколаївщині працювала ППО, на Одещину була мішана атака: деталі нічних обстрілів Півдня

Вибух пролунав у Дніпропетровській області

Повітряні сили оголосили повітряну тривогу в Дніпропетровській області о 18 годині 58 хвилин. Зокрема, тоді там попереджали про ракетну небезпеку з боку російських загарбників.

Згодом з'ясувалося, що в області зафіксували ворожий безпілотний літальний апарат. По російському повітряному об'єкту вже відпрацювали українські військові.

Дніпропетровська область – працює ППО по ворожому БпЛА,
– сказали у Повітряних силах.

Росіяни не вперше атакують Дніпропетровську область

  • Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак 5 листопада розповів, що українські військові змогли знищити російську ракету в районі міста Кривий Ріг. Цю роботу виконали бійці підрозділу протиповітряної оборони Повітряного командування "Схід".
  • За день до цього Лисак зазначив, що у Дніпровському районі українські військові змогли збити 3 російські ракети. Згодом у Повітряних силах додали, що це були балістичні ракети "Іскандер-К".
  • Під час тривоги жителі Дніпра зазначали, що у місті чули понад 10 вибухів. У мережі наголосили, що перший вибух пролунав за кілька хвилин після оголошення тривоги, адже балістична зброя рухається з великою швидкістю і здатна досягати цілей за лічений час.
  • До цього ворожу ракету у Дніпропетровській області збили 2 листопада. Внаслідок падіння уламків спалахнула пожежа, були знищені дві господарські споруди, а у трьох приватних будинках повибивало вікна. Однак, на щастя, серед людей постраждалих не було.