Однак загарбники щодня жорстоко атакують Україну. Про це 24 Каналу заявив радник голови ОПУ Михайло Подоляк.

Читайте також Нова масована ракетна атака по Україні: чи вдарить Росія до прибуття допомоги США

Росія може здійснити атаку 9 травня

Михайло Подоляк зазначив, що Росія щодня та щоночі обстрілює Україну. Зокрема, ворог атакує українську критичну інфраструктуру. До 9 травня загарбники також можуть вдарити по нашій території.

Чи зможе Росія наростити кількість ракет? Так, може такого класичного російського "святкового" удару завдати. Але я думаю, що до цього часу ми все-таки трохи підвищимо боєздатність нашої системи протиракетної оборони,
– сказав він.

Для цього потрібна більша кількість протиракет. Радник голови ОПУ припустив, що до 9 травня буде розв’язане питання щодо постачання протиракет.

Плани росіян до 9 травня: останні новини

  • Президент України Володимир Зеленський заявив, що окупаційна армія має завдання без огляду на власні втрати демонструвати хоч якісь перемоги до 9 травня. Тепер росіян підганяють ще й через позитивні рішення про допомогу Україні від країн Заходу.
  • На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники планують проводити різні заходи з "побєдобєсія" до 9 травня. Директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський зауважив, що навряд чи ці абсурдні заходи дадуть якийсь ефект для окупантів.
  • У багатьох регіонах Росії скасували рух "безсмертний полк", який проводиться 9 травня. Перша заступниця голови комітету держдуми Росії з праці, соціальної політики та справ ветеранів Єлєна Цунаєва стверджує, що захід у Москві скасували нібито через "загрози громадській безпеці". Також захід скасували у Курській, Брянській, Бєлгородській, Рязанській та Псковській областях.
  • Крім того, гауляйтер тимчасово окупованого Криму Сєргєй Аксьонов заявив, що на території півострова не проводитимуть заходи до 9 травня.