Про це 24 каналу розповів кореспондент із Запоріжжя. Він зазначив, що за останній час на Запорізькому напрямку особливих змін не відбулось. Фронт нікуди не рушив. Триває контрбатарейна боротьба, артилерійські обстріли.

Зверніть увагу Росіяни активізувалися в районі Гуляйполя: що задумали окупанти

Ворог проводить активну ротацію

За словами кореспондента, у росіян були сплески активності – вони намагалися проводити атакувальні дії у бік Гуляйполя та Оріхова. Але ЗСУ зупинили ці їх спроби.

Він розповів, що на території Запорізької области йдуть активні ротації ворога. Підрозділи знімаються, кудись їдуть, інші приїжджають. З'явилась група ПВК "Вагнер" на Запорізькому напрямку.

"Кількість російських військових збільшується, велика їх частина – це так звані "чмобікі", яких там 30 – 40 відсотків. Бійці дуже невеликої бойової здатності, не обстріляні, не готові воювати", – наголошує кореспондент.

Місцевих "уплотняють" "чмобиками"

Він зазначив, що в селі Мирному під Мелітополем "чмобіків" розселяють по квартирах мирних жителів.

Там є багатоповерхівки з трикімнатними квартирами, і зараз людей, які мешкають в них, почали "уплотняти" "чмобіками". Кажуть, маєте три кімнати, то нехай в третій поживуть наші бійці,
– розповів кореспондент.

За його словами, доходить до того, що місцевих жителів виганяють у приватні будинки в селі та заселяють у їх квартири "чмобиків".

Останні події на Запоріжжі: дивіться відео

Що відбувається на Запорізькому напрямку: останні новини

  • Росіяни активно переміщають війська, які були виведені з правобережжя Херсонщини. Їх стягують у напрямку Запоріжжя, а також в Донецьку та Луганську області. Частину військ із Запоріжжя також відправили на Схід, а на їхнє місце приходять інші.
  • У селі Миронівка Мелітопольського району хтось підпалив триколор, який висів на місцевому будинку культури. Зайнялася пожежа і ніхто з місцевих жителів не намагався її погасити. Тому російська ганчірка з будинком спокійно догоріли.
  • Окупанти нарощують оборонні рубежі в районі Михайлівки в Запорізькій області. Для виготовлення захисних конструкцій вони планують використати потужності підприємств у Пришибі Запорізької області.
  • Російські загарбники вдарили по житлових будинках у місті Вільнянськ, що у Запорізькій області. Загинули щонайменше 10 людей, також постраждали помешкання декількох родин.