Він також зазначив, що у будь-якому випадку питання миру на Донбасі треба розв'язувати у розмові з Путіним. І задля такої мети українська сторона готова докладати максимум зусиль.

Також важливо Зустріч Зеленського та Байдена відбудеться наприкінці липня

Чи буде зустріч Зеленського і Путіна

У міністра закордонних справ Дмитра Кулеби запитали, чи відбудеться нарешті давно обговорювана зустріч Президента України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна. 

Ми не повинні нічого боятися. Ми ж всі розуміємо, що питання миру в Україні треба розв'язувати в особистій зустрічі з Путіним. Питання тільки у форматі,
– відповів глава МЗС.

Кулеба нагадав: "Зеленський вже неодноразово довів, що чітко захищає червоні лінії й принципові для України питання. Я ж особисто готовий організовувати зустріч Зеленського і Путіна".

  • "Я знаю, що ми з цієї зустрічі вийдемо або з перемогами, або щонайменше без поразок", – запевнив Дмитро Кулеба.
  • І підсумував:  зустріч Путіна і Зеленського "ймовірна, але планів чітких щодо цього немає".

А де ж Путін і Зеленський можуть зустрітися

Місце зустрічі президентів України та Росії наразі навіть не обговорювали. Перемовини тривають щодо теми, які Володимир Зеленський та Володимир Путін можуть розглянути.

Зараз місце зустрічі президентів Зеленського і Путіна не обговорюється. Є певні контакти й спроби узгодити порядок зустрічі, але до географії ще не дійшли,
– сказав Дмитро Кулеба.

Міністр закордонних справ додав, що організувати таку зустріч – Зеленського і Путіна – дуже складно. Але якщо українська сторона побачить, що так можна буде припинити війну на Донбасі, то докладе максимум зусиль.

Потенційна зустріч Путіна і Зеленського: що слід пам'ятати

  • У кінці квітня Зеленський запропонував Путіну зустрітися – причому зробити це у будь-якій точці Донбасу. Президент України при цьому наголошував, що його "хвилює не місце зустрічі, а її зміст".
  • У кінці травня Зеленський на підсумковій пресконференції сказав, що ідею зустрічі його з Путіним обговорюють вже тривалий час. Однак не розповів про жоден прогрес у цьому обговоренні.

Цікава думка Путін знайшов привід для нової антиукраїнської істерії