У цьому переконаний політтехнолог Михайло Шейтельман. У розмові з 24 Каналом він зазначив, що росіяни вже пропустили момент бунту.

Дивіться також Російські добровольці прорвали кордон: що відбувається на території держави-агресорки

Чи вдасться скинути Путіна

За словами Шейтельмана, Владімір Путін узурпував владу у 2011 – 2012 роках, коли змінював одіозного Дмітрія Медведєва. Тоді його партія "Єдіная Росія" повністю програла вибори і були видані фальшиві результати.

"А потім Путін програв вибори, але був призначений президентом у якості пройдисвіта. І саме тоді в росіян була можливість все це повалити, зупинити, виходити на майдан. Можна було скинути Путіна у 2011 – 2012 роках. Сьогодні це ніяк неможливо, особливо мирними протестами. Всі надії на легіон "Свобода Росії", – сказав він.

Особливу роль відіграє російське оточення, яке ділиться на палких прихильників Путіна, які особисто приїздили на окуповані території, одягали військову форму та є легітимними військовими цілями, вважає Шейтельман. І тих, хто цього не робив.

"З ними можна якийсь діалог вести, але там, не у нас. Ці з умовної опозиції можуть якось домовлятися", – припустив політтехнолог.

Що відбувається у Росії: останні новини

  • Вдень повідомлялося, що тривають бої за населений пункт Тьоткіно. Зараз це селище перетворилося у так звану "сіру зону".
  • Кремлівська влада замовчує інформацію про реальну обстановку у областях. І брешуть, мовляв, "ще декілька днів тому відбили атаку". Таким чином вони намагаються прикрити свій провал.
  • Події у Курській та Бєлгородській областях показують, що путінський режим не є монолітним. Напередодні так званих виборів диктатору дуже невигідні будь-які заворушення.