Таким чином рішення Верховного суду Колорадо про заборону Трампу брати участь у передвиборчій гонці у штаті було скасовано. Експрезидент США зможе брати участь у виборах.

Дивіться також Перспектива другого президентства Трампа непокоїть розвідувальників США, – Politico

Рішення Верховного суду

За день до так званого "супервівторка" Верховний суд США постановив, що Дональд Трамп має право балотуватися на президентський пост. Рішення Верховного суду Колорадо про недопуск Трампа з огляду на 14 поправку до Конституції визнали неправомірним.

Вже 5 березня Колорадо та 14 інших штатів і одна територія проведуть президентські праймериз. Таким чином Трамп зможе брати участь у голосуванні – рішення Верховного суду поклало кінець спробам штатів Колорадо, Мен та Іллінойс виключити Трампа з передвиборчої гонки.

Вибори у США

  • Зазначимо, що Дональд Трамп вже переміг на республіканських кокусах у Мічигані, Міссурі та Айдахо. Окрім цього, експрезидент переміг у рідному штаті його головної конкурентки по партії – Ніккі Гейлі – у Південній Кароліні.
  • Однак, все ж Ніккі Гейлі перемогла Трампа на праймериз в окрузі Колумбія – вперше за її кампанію у 2024 році. В окрузі Колумбія розміщена столиця США – Вашингтон. Там за Гейлі віддали голоси всі 19 делегатів. Водночас варто наголосити, що цей штат має найсильніші позиції саме у демократів.
  • Наразі все виглядає так, що основні конкуренти, як і у 2020 році, – Джо Байден та Дональд Трамп.