Трамп назвав Путіна "розумною людиною, яка хотіла миру". Таку скандальну заяву він озвучив під час одного із передвиборчих виступів, передає 24 Канал.

Дивіться також "Блок Китаю, Росії та Ірану слід задушити": Піонтковський розповів про зміну риторики США

Трамп відзначився черговою скандальною заявою

Експрезидент США пригадав свої переговори із Путіним. Він сказав, що він добре ладив з російським диктатором.

Він хотів миру. Тепер він видно отримає все. Ви бачили: президент Сі (лідер Китаю – 24 Канал) – розумний, президент Путін – розумний. Розумні люди стояли і обговорювали світовий порядок на наступні 100 років,
– заявив він.

А для інтерв'ю Fox news Трамп заявив, що до виборів США 2024 року Україну "можуть стерти з лиця землі".

"Якщо ця проблема (війна – 24 Канал) не буде вирішена до того часу, коли у нас відбудуться вибори, а можливо, цього і не станеться, то цілком можливо, що ми прийдемо до Третьої світової війни – до ядерної світової війни, яка призведе до світової катастрофи, порівняно з якою Перша та Друга світові війни здадуться вам ягідками", — сказав він.

Попередні зашквари Трампа

  • На початку березня Трамп заявив в інтерв'ю, що за попередніх президентів Росія окупувала частини Грузії та України, а за часів Байдена взагалі отримала "шведський стіл".
  • Трамп хизувався, що за його президентства, росіяни нічого не захопили, бо Путін розумів, що ніколи б цього не зробив. Американський політик додав, мовляв, це "навіть без укладання угоди".
  • Коли журналіст Шон Хенніті, який брав інтерв'ю у Трампа, показав уривки розмови, там були вирізані уривки з його пропозиціями дозволити Росії захопити частину території України, повідомляє The Daily Beast.