Починали з 10 млн. доларів, згодом вартість Донія для провладної більшості впала до мільйона, зрештою взагалі запропонували ставку - 20 тис. доларів утримання щомісячно, наводить слова "нунсівця" сайт Народної Самооборони. У більшості такі звинувачення відкидають.
"Якщо ти борешся з корупційною діяльністю, то ти борись на території України, зроби заяву в Генеральну прокуратуру, письмову заяву, що такий-то факт,я Олесь Доній, мені пропонував такий-то народний депутат таку-таку суму, ось факти зафіксовано, ось записано, ось моя заява і починається розслідування цієї справи. А так, один завтра хтось полетить в Австралію чи на Північний полюс і буде розповідати - я такий пухнастий, білий тут з пінгвінами", - каже народний депутат, Партія регіонів Володимир Макеєнко.
У опозиціонерів, на депутатські картки яких нібито і влаштовують фінансове полювання, вже імунітет на будь-які пропозиції.
"Якщо відверто пропонували, десь два роки тому, 20 млн. доларів. За що? За то, щоби не складав мандати, але це було, я так вважаю, несерйозним. У цьому скликанні трішки менше, суттєво менше. А за що в цьому скликанні? Щодо провладної більшості. Але в останній час до народних депутатів, які мають якусь свою позицію, на скільки мені відомо, з подібними речами не звертаються", - каже народний депутат, БЮТ-Батьківщина Сергій Шевчук.
Наразі, у парламенті, тих, хто називає себе опозицією - не більше півтори сотні депутатів з БЮТ-Батьківщини та блоку Нашої України-Народної Самооборони.