Ллойд Остін закликав затвердити фінансування без затримки. Тоді Пентагон зможе продовжувати політику стримування.

Зауважте Залужний обговорив з Міллі ризики через масовані ракетні атаки Росії

Відповідну заяву глава Пентагона зробив під час Форуму національної оборони імені Рональда Рейгана. Повідомляється, що замість бюджету конгресмени можуть ухвалити "резолюцію про продовження фінансування. Може мовитися відразу про рік, а не місяці.

Попереджують, що це заморозить витрати Пентагона на поточний час. Розробка перспективних військових технологій суттєво зменшиться.

У Пентагоні б'ють на сполох, що наслідки таких рішень будуть "жахливими". Зокрема, це вплине на допомогу Україні, яку надають Штати.

Сенатори США зберуться на таємний брифінг

  • ЗМІ повідомили, що сенатори США проведуть таємний брифінг.
  • Деталей наразі не розкривають, однак відомо, що темою стане питання допомоги Україні.
  • Раніше президент Джо Байден попросив про допомогу для України у розмірі 37 мільярдів доларів. Про це заявила Вікторія Нуланд. Вона додала, що ця колосальна допомога спрямована на те, щоб допомогти Україні розквітнути як суверенна захищена держава й прискорити стратегічну поразку Росії.

Дані від розвідки США

У США заявили, що Росія використовує боєприпаси швидше, аніж може виготовити їх. Особливо мовиться про високоточні боєприпаси. Саме тому країна-окупантка змушена випрошувати їх в інших країн.

Окрім того, у розвідці заявили, що Владімір Путін не очікував такого провалу в Україні. Можливо, тепер бункерний дід захоче скоротити свої цілі.

Про це під час щорічного Форуму національної оборони в Каліфорнії заявила Евріл Гейнс – директорка розвідки США.

Я дійсно думаю, що він (Путін – 24 канал) стає більш поінформованим про виклики, з якими стикаються військові в Росії. Але нам досі не ясно, чи має він на цьому етапі повну картину того, наскільки вони небезпечні,
– зазначила очільниця розвідки США.

Вона наголосила, що росіяни використовують свої боєприпаси "доволі швидко".