У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими представили для ознайомлення зразки речей, які отримують звільнені з полону захисники.

Важливо Важкі ампутації, дехто втратив житло: в Україні почали збір на звільнених захисників "Азовсталі"

Набори продумали до дрібниць

Допомога від держави зручно запакована у невеликий наплічник та поділяється на набори для чоловіків та жінок. Зокрема, у наборах першої необхідності є:

  • спідня білизна,
  • спортивний костюм,
  • взуття,
  • засоби гігієни (щипчики, аби обтинати нігті, вологі та сухі серветки, якісний шампунь, а для жінок — прокладки),
  • продукти харчування,
  • телефон та sim-карта.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб вдома тебе зустрічали з добром та теплом. Речі у наборі мають бути не лише корисними, але й приємними і з турботою про кожну потребу,
– розповіли у Національному інформаційному бюро.

Національне інформаційне бюро, Мінреінтеграції та волонтерські організації таких комплектів наразі сформували майже 800.

Ініціатива "Нарешті ти вдома"

Асоціація родин захисників "Азовсталі" започаткувала проєкт "Нарешті ти вдома". Завдяки ньому 24 вересня вдалося наповнити та доставити першу партію боксів з речами першої потреби частині визволеним героям Маріуполя.

Вміст коробки підбирали в залежності від статі захисника та з урахуванням особливостей стану здоров'я, максимально дотримуючись принципу індивідуального підходу.

Проєкт мав на меті продемонструвати оборонцям Маріуполя народну шану та підтримку, і є найменшим, що наша Асоціація могла б зробити для героїв. Нашим представницям було приємно отримати від героїв "Азовсталі" схвальні відгуки щодо проєкту,
підкреслили в Асоціації.

Згідно з концепцією задуму, "Нарешті ти вдома" є проєктом безкоштовної персональної гуманітарної допомоги для визволених захисників "Азовсталі". Його ціль – забезпечити першочергові потреби людини, яка повернулася з полону, зокрема, й у психологічній підтримці.

Повернення захисників "Азовсталі": що відомо

Зверніть увагу – захисники "Азовсталі" вдома!: відео