Про це 24 Каналу сказав колишній працівник СБУ Іван Ступак, коментуючи влучні удари українських дронів по військових об'єктах країни-агресорки. Як відомо, нафтовий термінал російської компанії "Новатек" зупинив роботу на невизначений строк після атаки.

До вашої уваги ППО в Ленінградській області ставили, щоб захищатися від НАТО, – ISW

"Це удар по валютному виторгу, наповненню російського бюджету. Ще тривалий період не працюватиме це підприємство – не відвантажать нафту, не знайдуть гроші, не закуплять деталі для російського ВПК", – зазначив Ступак.

Росіяни будуть змушені відтягувати ППО з фронту

До слова, з'явилось відео, на якому росіяни розгортають комплекси С-300, С-400 навколо Санкт-Петербурга. Можна припустити, що згодом це явище набуде великих масштабів, що приведе до оголення фронту з російського боку.

Якщо такі удари триватимуть, то я думаю, що через два-три місяці ми побачимо певний ефект на фронтах у вигляді зменшення щільності російської ППО,
– констатував Ступак.

Крім того, подальші атаки по Росії спричинять турбулентність для суспільства, бізнесу, податків і взагалі для всієї кремлівської вертикалі.

Вибухи в Росії: останні новини

  • У Владивостоці одночасно вибухнули й спалахнули дві електропідстанції – на Новожилова і Бухті Тихій. Унаслідок цього сотні житлових будинків були знеструмлені.
  • Вночі 21 січня від "зовнішньої дії" виникла пожежа в терміналі компанії "Новатек" в Усть-Лузі. Вогонь загасили через майже дві доби, але технологічний процес досі зупинений.
  • Керівник української розвідки Кирило Буданов заявив, що Київ надалі діятиме глибоко всередині Росії. Країна-агресорка постійно відчуватиме наслідки війни, яку розв'язала проти України.