На заваді найгіршому сценарію стоять ЗСУ

Російські війська з району Попасної намагаються перерізати трасу Бахмут – Лисичанськ у районах сіл Яковлівка – Білогорівка – Берестове. Я був у всіх цих селах протягом дня. Бої в цьому районі йдуть вже шість діб поспіль.

Цівкаве Путін повівся на "пророцтва", які вже занапастили Януковича

Оточення в такому разі буде не повним, бо залишиться ще один обхідний шлях постачання, але захистити цю другорядну дорогу буде вже важко. Звичайно, усі бачать карту, і багато питань виникає у тих, хто тримає фронт. Саме тому мені було важливо побачити обстановку на власні очі й розповісти це усім.

Останній рубіж тримають Герої

Географічно противника від цієї траси відділяє лише один ряд висот. А практично росіяни не можуть подолати цей останній рубіж, тому що неймовірний героїзм української піхоти та ефективність українськоі артилерії завдають великих втрат росіянам.

Важкі бої тривають. Але очевидно, що у російської армії теж не безмежні сили. Вони не здатні прорвати оборону, вони намагаються протиснути.

Зможу вас максимально інформувати про ситуацію. Я не все можу сказати зараз, бо йде війна і ризики великі, але я нічого не забуваю в цьому секторі, й усе з часом пригадаю.

Радимо Путінці задіяли на Луганщині нову тактику: чи вдасться їм "проковтнути" Сєвєродонецьк

План один – перемога

Українське командування розуміє обстановку і вживає заходів. Заходи добре чутно та видно, тому що наша артилерія в цьому районі діє активно.

Наші кадрові частини у Сєвєродонецьку та Лисичанську зберігають бойовий дух, керованість. Цими словами неможливо передати, які потужні обстріли доводиться витримувати, як, попри втрати, йдуть в бій, як тримаються наші воїни. Велика честь бути разом із ними.

Але поступатись ворогу тут ніхто не збирається. Сєвєродонецьк та Лисичанськ ми будемо обороняти до останньої можливості. Так, у нас чимало організаційних проблем, я їх бачу, але я не сумніваюсь, що Україна має достатньо сил, щоб зірвати цей черговий наступ Путіна та перемогти у цій великій битві.

Важливе – офіцер 95-ї бригади ДШВ ЗСУ розповів, як видихається ворог: дивіться відео