Таку думку 24 Каналу висловив політтехнолог Борис Тизенгаузен. До того ж факт існування двійників Путіна вже давно підтвердила українська розвідка.

До вашої уваги Путін другий рік поспіль скасував "пряму лінію" з росіянами: причина – ситуація на фронті

"Це ще раз підтверджує, що існують різні Путіни. Є Путін, перед яким треба сидіти на карантині. А є Путін, який відвідує парад 9 травня. Один боїться мікробів, а інший – ні", – сказав Тизенгаузен.

Російські "воєнкори" випадково обмовились про двійників Путіна: дивіться відео

Важко уявити ступінь параної Путіна, а також ступінь приниження, на яке йдуть російські функціонери, щоб побачитися з ним. Такими є російські реалії.

Двійники Путіна: що про них відомо

  • Оперативні розвіддані та лікарі-фізіономісти підтверджують, що Владімір Путін часто відправляє замість себе двійників. Зокрема, один з них приїздив на територію тимчасово окупованого Півдня України.
  • Крім того, саме двійник міг коментувати атаку Москви невідомими безпілотниками. У мережі звернули увагу, що під час виступу Путін був схожий на робота.
  • Подальше життя двійників Путіна після втрати роботи з тих чи тих причин є приреченим. Хоч їм обіцяють цілком безхмарне майбутнє, насправді з ними ніхто не буде церемонитись після того, як вони стануть непотрібними.