Такі дані передала турецька сторона. Про це 24 Каналу повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.

До речі Посольство знайшло 9 українців, які не виходили на зв'язок у Туреччині

Посольство нині перевіряє цю інформацію та вживає заходів задля встановлення осіб загиблих,
– зазначив речник.

Є 4 постраждалих

Четверо українців постраждали. Вони зазналилегких тілесних ушкоджень. Однак загрози для їхнього життя немає, госпіталізації вони не потребують. Постраждалі мають тимчасове житло та продукти.

Зазначимо, це інформація станом на 17:30. На жаль, кількість жертв чи постраждалих може збільшуватись.

Скільки українців шукають

Дипломати вже розшукали 38 наших громадян. Крім того, взаємодіють із турецькими рятувальними службами задля пошуку інших 19 українців, які не виходять на зв'язок.

МЗС готується відправити українських консулів в місто Газіантеп. Дипломати поїдуть туди, щойно дозволить ситуація на тлі оголошеного режиму надзвичайного стану. Консули привезуть українцям теплі речі та предмети першої необхідності.

Україна відправляє в Туреччину рятувальників

Україна відправить до Туреччини пошуково-рятувальний загін ДСНС для надання допомоги у ліквідації наслідків. Туди увійдуть 87 рятувальників. Фахівців відправлять літаками Ан-32 та Ан-26 та автомобільним транспортом.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що українські фахівці мають відповідний досвід у подоланні наслідків природних катастроф. Вони прибудуть до постраждалих регіонів у найкоротший час.

До речі, надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар порадив українцям скасувати поїздку в ті регіони, які постраждали від землетрусу. Однак аеропорти в Стамбулі, Анкарі та ключових містах Центральної та Західної Туреччини працюють у звичному режимі,

Землетруси в Туреччині: що відомо

  • Туреччину та Сирію 6 лютого сколихнули потужні землетруси. Ердоган заявив, що станом на 7 лютого вже відомо про загибель 3 549 осіб.
  • У 10 провінціях, які постраждали від землетрусу, на 3 місяці буде застосовано надзвичайний стан.
  • Після землетрусів люди відчули вже майже 300 афтершоків.