Пранкер спілкувався з Атрошенком від імені глави Офісу Президента Андрія Богдана. Усю переписку він опублікував у своєму телеграмі.

Важливо: Хто такий Джокер: що відомо про пранкера і його скандальні листування з нардепами

Вирішив поспілкуватися з мером Чернігова від глави Офісу Президента. Хотів дізнатися більше про нардепа Полякова зі "Слуги народу". Запросив у гості. А він мені всі вуха прожужав про Микитася і ДП "Укрбуд",
написав Джокер.

Судячи з опублікованої переписки, пранкер хотів дізнатися інформацію про депутата Антона Полякова, якого напередодні виключили з фракції "Слуги народу".

Атрошенко заявив, що ніяк не пов'язаний з депутатом. Тим не менш, мер Чернігова зізнався, що Поляков просив його "дати знижку на оренду приймальні і не чіпати незаконно повішену рекламу десь на стіні будинку".

Антон Поляков – нардеп з Чернігова. На дочасних виборах переміг у скандального Максима Микитася. Полякова разом з Анною Скороход вигнали зі "Слуги народу" через те, що вони не підтримували деякі законопроєкти фракції.

Також мер Чернігова просив у Богдана зустріч, щоб обговорити питання, пов'язане з президентом корпорації "Укрбуд" Максимом Микитасем.

Максим Микитась – один із найбільших київських забудовників. Його підозрюють заволодінні майном Національної гвардії України на суму понад 81 мільйон гривень. Антикорупційний суд взяв його під варту, але 24 жовтня Микитась вийшов під заставу у 80 мільйонів гривень.

Як Атрошенко прокоментував листування з Джокером?

Атрошенко сказав він у коментарі UA: Чернігів, що знав про те, що номер, з якого йому писали, не належить Богдану.

Це був жарт. Я зразу зателефонував: а – в приймальню, б – в Службу безпеки. Перевірили цей телефон – він не належить нікому з адміністрації, тим більше Богдану,
– сказав мер Чернігова.

При цьому додав, що на запитання у листуванні відповідав не він, а його водій.

Увага! У повідомленняхприсутня ненормативна лексика (18+)


Переписка Джокера від імені Богдана з мером Чернігова Атрошенком