Купити квитки на матч за крипту

Для шанувальників футболу весна 2024 року буде сповнена найгарячіших емоцій, адже вже 26 березня Національна збірна України з футболу проведе один із найочікуваніших матчів останніх років.

Читайте також Українці мають унікальну можливість створити офіційне гасло для збірної України з футболу

Жовто-сині вийдуть на поле проти переможця матчу Ізраїль – Ісландія, що відбудеться напередодні.

  • Усі, хто придбає квитки за криптовалюту в період з 22 лютого до 15 березня 2024 року, автоматично візьмуть участь у розіграші 20 VIP-квитків на матч у Вроцлаві та 20 футболок збірної України. Більше деталей розіграшу.
  • Українські шанувальники вже встигли оцінити такий досвід купівлі перед домашніми матчами Україна – Мальта, Україна – Англія та Україна – Італія, адже це гарна можливість отримати доступ до матчу із будь-якої точки світу раніше за всіх та надати українській збірній теплу підтримку й домашню атмосферу.
  • Придбати квитки за криптовалюту на два дні раніше можна за допомогою Whitepay – спеціального технічного рішення від WhiteBIT для приймання цифрових платежів: https://bit.ly/3T7D3g6.

Про криптобіржу

WhiteBIT – одна з найбільших європейських централізованих криптобірж родом з України, заснована у 2018 році.

  • На біржі представлено понад 350 торгових пар, 270 цифрових активів та 10 державних валют.
  • WhiteBIT разом із Міністерством цифрової трансформації створили "Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну" на порталі Дія.Освіта.
  • Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", МЗС України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
  • Мета WhiteBIT – масове впровадження технології блокчейн в Україні та світі.

Whitepay – SaaS-компанія, яка надає рішення для приймання криптовалютних платежів для бізнесу та благодійності: криптоеквайринг, POS-термінали, платіжні сторінки, криптобанки та віджети.

  • Whitepay підтримує понад 140 цифрових активів, а за перекази, здійснені з акаунту WhiteBIT, не стягується комісія мережі.