Нові тарифи

Кабінет Міністрів ухвалив рішення, згідно з яким ціна газу буде єдиною для всіх побутових споживачів. Єдина ціна на газ складатиме 6879 гривень за тисячу кубометрів.


Після підвищення цін на газ в Україні істотно подорожчає і опалення. Вартість теплової енергії для населення збільшується на 60% (до 1041 грн/Гкал).

Янукович — росіянин?

Колишні українські президент і прем'єр Віктор Янукович і Микола Азаров перебувають під захистом держави через отримане громадянство Росії, вважають в організації Transparency International.

Одним з важливих висновків доповіді представники організації вважають те, що поступове зняття санкцій з родичів і представників оточення Януковича і Азарова дозволяє їм продавати велику власність. Експерти побоюються, що відмиті гроші Януковича і Ко не вдасться компенсувати ні Україні, ні європейським країнам.

Процес видачі Савченко почався

Сестра Надії Савченко Віра повідомила, що 27 квітня начальник Новочеркаського СІЗО видав льотчиці пакет документів для екстрадиції в Україну.

Адвокат Марк Фейгін висловив припущення, що процедура видачі Савченко почалася, вона може тривати від одного до двох місяців.

Інший адвокат Ілля Новіков вважає, що Надія може повернутися в Україну уже в другій половині травня.

Vira Savchenko виделась с сестрой, Надежда чувствует себя лучше. Ей дали на заполнение бумаги, говорят, для подготовки н...

Опубліковано Ильєю Новиковим 27 квітня 2016 р.


Курйозний кліп Зіброва

Естрадний співак Павло Зібров у новому відео просить призначити його керівником польської залізниці. Кліпом він добряче розізлив "Укрзалізницю".

Анонс

У четвер о 22:00 у Нью-Йорку відбудеться відкрите засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з погіршенням ситуації з безпекою на Донбасі і невиконанням російською стороною Мінських домовленостей.