Згідно з матеріалами справи № 372/3067/22, чоловік у 2007-му році взяв борг на купівлю квартири. Разом з усіма платежами сума становила 87 305 доларів. Згодом чоловік перестав виплачувати банку гроші, а квартиру довелося продати, щоб покрити борги.

Цікаво Вкласти й не програти: як заощаджувати гроші під час війни

Банк не закрив позику

Тільки у 2022 році, коли чоловік відкрив рахунок у "Приватбанку", він дізнався про наявність на своє ім'я боргу у розмірі 481 тисячі доларів. Тобто, банк після оплати боргу продовжив вимагати повернути кредит з урахуванням відсотків, які зростали з кожним роком.

Суд це визнав незаконним. Він постановив, що "Приватбанк" має списати зазначений борг та повернути кошти на картковому рахунку, які списувались в рахунок відсотків.

Зобов'язати акціонерне товариство комерційний банк "Приватбанк" списати з карткового рахунку заборгованість у сумі 481435,80 доларів США. Стягнути з акціонерного товариства Комерційний банк "ПРИВАТБАНК" на користь держави судовий збір у розмірі 2977 гривень 20 копійок,
– йдеться в рішенні суду.

До цього, у 2016 році, "Приватбанк" звертався до цього ж суду для стягнення кредитної заборгованості і відсотків. Тоді суд відмовив банку у задоволенні його вимог.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що справу депутатки від "Слуги народу" Маргарити Шол було передано до суду. Вона не вказувала у декларації інформацію про оренду квартири вартістю приблизно 5 мільйонів гривень.