Про факт отруєння дівчинки-підлітка повідомили джерела у поліції. За попередньою інформацією, дівчинка випила колу, в яку, ймовірно, однокласники підмішали антисептик "АХД-2000".

До теми У Дніпрі школярку забризкали сльозогінним газом: однокласники все пояснили

Після того, як школярка спробувала цей пекельний коктейль, її з ознаками перорального отруєння доправили до реанімації дитячої клінічної лікарні на Слобідці.

Чим небезпечний антисептик "АХД 2000"

Він містить ізопропанол, головна небезпека якого полягає в тому, що при потраплянні в організм він швидко перетворюється на ацетон, тобто стає смертельно небезпечним для людини.

Отруєння відбувається навіть при невеликій кількості ізопропанолу всередину: достатньо випити всього 50 мілілітрів продукту для того, щоб викликати сильне сп'яніння і гостру токсикологічну реакцію.

Про факт булінгу, який завдав серйозної шкоди здоров'ю дитини, повідомила бабуся поліції потерпілої дівчинки.

Додамо, що школа №35 розташована у Приморському районі Одеси на проспекті Гагаріна та вважається елітною. Вона має престижну спеціалізацію – англійська мова.

До слова, у школі на Київщині вісьмом ученицям стало погано через різкий запах невідомої рідини, яку їхні однокласники знайшли на сміттєзвалищі. За даними поліції, рідиною із різким запахом є антисептик.