Мовознавиця, народний депутат України VII скликання та колишня професорка "Львівської політехніки" Ірина Фаріон подала позов до суду щодо звільнення з цього навчального закладу після гучного скандалу. Вона підтвердила це Суспільному 8 грудня.

Читайте також Згадала Бандеру та пообіцяла судитися: реакція Фаріон на звільнення з "Львівської політехніки"

Що сказала Фаріон

Журналісти поспілкувалися телефоном з блогеркою. Педагогиня хоче оскаржити рішення про звільнення. Фаріон вважає своє звільнення незаконним. Ба більше, вона назвала це рішення політично вмотивованим.

Це було незаконне політично вмотивоване звільнення. Більше нічого не можу коментувати,
– заявила громадська діячка.

Що відомо про позов

Як пише "Судова влада України", позов надійшов 7 грудня. Галицький районний суд Львова розглядатиме цю справу. Предметом позову Ірини Фаріон є визнання незаконним та скасування наказу про її звільнення.

Ірина Фаріон подала до суду на Львівську політехнікуФаріон подала на "Львівську політехніку" до суду / Фото "Судової влади України".

Останні новини про скандал з Фаріон

  • Не так давно омбудсмен Дмитро Лубінець заявив, що Ірина Фаріон не зверталася до нього щодо порушення її прав під час звільнення з "Львівської політехніки". Уповноважений Верховної Ради з прав людини готовий розглянути звернення колишньої викладачки, адже вона має на це право.
  • Нагадаємо, "Львівська політехніка" оприлюднила інформацію про звільнення Фаріон 15 листопада. Наступного дня з'явилися чутки про те, що технічний заклад вищої освіти нібито прибрав це повідомлення. Однак вони не підтвердилися.
  • Як повідомлялося раніше, "5 канал" хочуть перевірити після скандалу з Фаріон. Адже вона давала інтерв'ю Янині Соколової, в якому розкритикувала тих українських захисників, що спілкуються російською, а також образила їх.