Росіяни дивляться на ЗСУ із заздрістю

Про це 24 каналу розказав політолог та військовий спецпідрозділу “Хорт” Кирило Сазонов. За його словами, російські військові відверто дивуються та заздрять екіпіруванню українців.

Зверніть увагу "Гроші на армію перетворилися у будинки на Кіпрі": чому провалилася російська мобілізація

Він зауважив, що навіть у квітні українські військові були екіпіровані набагато краще, ніж контрактна російська армія, а що ж говорити про зараз, коли Росія набирає тисячі "мобіків", яких взагалі не здатна забезпечити.

Військовий наголосив, що це можливо завдяки помітній роботі Міністерства оборони та, звичайно, українських волонтерів, що є якимось феноменом, який не можна пояснити.

Навіть публікували переписку. Вони "захопили" наш ящик зі шкарпетками, і були у захваті, які чудові ті шкарпетки – їх можна носити, а потім з них можна робити щось іще – якісь ганчірки. Тобто екіпірування – це просто земля і небо,
– розповів Кирило Сазонов.

Кирило Сазонов розповів про російську армію та ситуацію на фронті: дивіться відео

Російські офіцери відбирають спорядження у "мобіків"

Уже не секрет, що російські мобілізовані змушені самі купувати собі усе необхідне для того, щоб вирушити на фронт, адже їх не забезпечують не лише екіпіруванням та формою, а навіть їжею.

Однак деяким з них доводиться купувати для себе спорядження по два рази, бо, як повідомляють джерела у спецслужбах, російські офіцери та контрактники влаштували дідівщину і відбирають у "чмобіків" одяг та спорядження, які вони придбали для себе самі.