24 канал заощаджує електрику разом з усією країною

На жаль, обмежувати використання електроенергії протягом усього дня ми не можемо. Світло необхідне, аби продовжувати якісно працювати на інформаційному фронті, але якщо кожен з нас спробує заощаджувати енергоресурси, наскільки можливо, це вже дуже допоможе країні.

Зверніть увагу Що робити, якщо Росія "вимкне" світло українцям

Зайвий раз не увімкнути світло чи не випити чашку гарячого чаю – цілком реальне завдання для будь-кого. Це саме той випадок, коли маленькі та посильні дії дадуть потужний та глобальний результат.

Дивіться частину ефіру 24 каналу при свічках: дивіться відео


А якщо докласти максимум зусиль, росіянам залишиться лише знову битися в істериці.

Своїм прикладом ми вирішили в черговий раз довести, що як би не старалися російські окупанти, Україну та її народ зламати не вийде.

24 канал проводить ефір при свічках
Ведуча 24 каналу Катерина Соляр провела ефір при свічках / Скриншот

Нас не лякає відсутність світла, води чи газу, адже українці готові на все заради вільної, мирної та успішної країни. Росія не здатна перемогти таких людей.

Чому важливо заощаджувати електрику

З 10 жовтня окупанти ледь не щодня атакують критичну інфраструктуру України. За цей час їм вдалося пошкодити близько 40% наших електростанцій. І хоч українські енергетики та комунальники невтомно працюють та професійно відновлюють постачання необхідних енергоресурсів, навантаження на систему зашкалює.

Саме тому влада просить мешканців усіх регіонів максимально обмежити споживання електроенергії з 07:00 до 23:00. Крім того, 20 жовтня в Україні проводять почергові відключення світла. Насамперед вони зачеплять підприємства та заводи, а якщо цього буде недостатньо, населенню також відключатимуть світло на деякий час.

Важливо Аварійні відключення світла в Україні: графіки та перелік міст

Як правильно економити світло

Існують загальні правила, які допоможуть полегшити для країни цей складний час та мінімізувати вимушені відключення електропостачання:

  • Обмежити користування найбільш енерговитратними приладами у денний час, а особливо – у годину-пік. Мова йде про електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильовки, пральні машини, кондиціонери, комп'ютери, телевізори.
  • Найкраще перенести використання цих приладів на нічний час – з 00:00 до 05:00. Тоді ж варто заряджати телефони, планшети та ноутбуки, аби за можливості не робити цього вдень.
  • Підприємцям варто обмежити використання зовнішньої реклами та зовнішнього освітлення, а місцевій владі – зменшити кількість вуличного освітлення.
  • Промисловим підприємствам слід розглянути можливість переходу на роботу в нічний час.

Як економити світло

20 жовтня слід максимально економити електроенергію / Інфографіка 24 каналу

До теми – по всій Україні запроваджують віялові відключення електроенергії: дивіться відео