Про це повідомляє AFP.

24 канал повідомляв, що раніше Майкл Коен уклав угоду зі слідством.

Згідно з повідомленням, екс-адвокат Трампа визнав свою вину у податковому шахрайстві, фінансових махінаціях та порушенні закону про фінансування президентських кампаній.

Читайте також: Манафорта визнали винним у 8 з 18 пунктів звинувачення

Коен заявив, що "в координації і за вказівкою кандидата на федеральний пост" запобіг публікації інформації, яка могла завдати шкоди кандидату і його передвиборчій кампанії.

Коен заявив на судовому засіданні, що заплатив 130 і 150 тисяч доларів двом жінкам з основною метою – вплинути на вибори,
– сказав федеральний суддя.

Екс-адвокат президента США не назвав імена цих жінок та прізвище Трампа, але суми виплат відповідають платіжкам за мовчання щодо сексуального зв'язку з американським лідером порноакторці Стормі Деніелс і моделі Playboy Карен Макдугал безпосередньо перед виборами.

"Якщо ці платежі були злочином для Майкла Коена, то чому вони не були злочином для Дональда Трампа?", – написав у Twitter адвокат Коена Ленні Девіс.

Це перший випадок за останні 50 років, коли чинного президента безпосередньо звинуватили у злочині, пов'язаному з фінансуванням його передвиборної кампанії,
– заявив в ефірі CNN, колишній головний юрисконсульт Федеральної виборчої комісії Лоуренс Ноубл.

За інформацією New York Times, одне з обвинувачень на адресу Коена стосується фінансових махінацій на суму в розмірі 20 мільйонів доларів. Згідно з повідомленням, екс-адвокат Трампа міг приховати справжні дані про своє майно заради отримання позик на цю суму для розвитку бізнесу у сфері таксі, з яким пов'язана його сім'я.