Про це екс-заручник розповів в інтерв'ю "Громадському".

Козловський зазначив, що коли його ім'я назвали у Мінську та показували його фото з українським прапором, це з одного боку "підвищило його ціну", і "він став предметом торгу".

Читайте також: Найстрашнішими, хто катував українських заручників, були "донські козаки", – волонтерка

"А з іншого боку, це певною мірою було фактором захисту. Якщо ти цінний, ти в зоні уваги української та міжнародної громадськості, отже, до тебе ставляться обережніше, не застосовуватимуть силові методи, ти захищений цією увагою, тобто твоє життя в більшій безпеці. Адже люди, про яких нічого не відомо, перебувають там без жодної підтримки. Вони можуть просто зникнути", – пояснив професор.

Козловський також зазначив, що багато знає про декого із тих українців, які досі перебувають у заручниках бойовиків.

"Ми не знаємо хто де перебуває напевно, але за долею Асєєва ми стежимо, це один із моїх студентів, як і Фомічов (Володимир Фомічов – працівниці київської організації "Центр UA", звільнений з полону бойовиків 27 грудня 2017 року). Нам вдалося сформувати в головах і серцях нашої молоді любов до України", – розповів екс-заручник.

Він також вказав місце, де перебуває Асєєв: це завод "Ізоляція".

"Там у них щось на кшталт в’язниці — концтабору "МДБ", де сидять не лише політичні. Є ще підвали, де було телебачення, на Куйбишева, 61. Тобто підвалів багато, не про всі ми знаємо", – додав Козловський.