"Телеканал тяжіє до опозиційного. Я сама мала програму на ТВі, і можу сказати, що представники влади відмовляються туди йти категорично. Тому зараз ми спостерігаємо декілька етапів приборкання телеканалу, оскільки саме він дозволяв собі журналістські розслідування, таких експертів і політиків в ефірі, яких не було на жодних інших телеканалах", - сказала Сюмар Gazeta.ua.

"Спочатку ми спостерігали позбавлення його ліцензії. Далі у нього були проблеми пов'язані із вимкненням кабельними операторами з мережі, через що канал втратив левову частку своєї аудиторії. Через це він втратив будь-яку можливість існувати в ринкових умовах. Втративши аудиторію, вартість реклами на каналі знизилася. І прибутки телеканалу стали фактично мізерними", - нагадала вона.

Експерт вважає, що влада боїться різко міняти редакційну політику, тому збирається зробити це поступово.

"Зараз перед владою стоїть завдання максимально зачистити редакційну політику ТВі, відчистити її від розслідувань, болючої для влади теми Межигір’я, розслідувань щодо економічних монополій. Різко змінювати редакційну політику - ризик. А восени інтерес до теми впаде, ми не будемо так гостро її відчувати. Тому і розголос буде значно менший", - сказала вона.

Нагадаємо, вчора зранку сайт телеканалу повідомив, що новим гендиректором ТВі став Артем Шевченко, а новим інвестором – бізнесмен Олександр Альтман.Через це колектив телеканалу ТВі розпочав страйк. Шевченко закликав журналістів ТВі продовжувати роботу.