Тіло чоловіка ідентифікували сьогодні вночі 28 травня по аналізу ДНК, який відібрали у його сина. В поліції Харківської області розповіли деталі.

Дивіться також Ідентифікація жертв обстрілу "Епіцентру" в Харкові: за ДНК впізнали тіло 17-річного хлопця

Поліція знайшла батька 8-річного Михайлика

Вночі 28 травня криміналісти вже можуть підтвердити, що знайдене вчора тіло належить батькові Михайлика. Загиблий 38-річний Олександр працював у супермаркеті. Однак, 25 травня окупанти цинічно вбили його, випустивши на супермаркет у розпал робочого дня 2 авіабомби.

Нагадаємо, що декілька днів тому дитина разом із мамою прийшли до штабу слідчого управління, який розгорнутий біля знищеного супермаркету, 26 травня. Хлопчик не дочекався, коли його тато повернеться з роботи, а почувши про трагедію наступного дня з мамою прийшли до поліції. Тоді він пройшов процедуру відбору ДНК, адже він прямий родич загиблого чоловіка.


Михайлик проходить аналіз ДНК / Фото поліції Харківської області

Кулеба показав партнерам з ЄС фото Михайлика, чий батько загинув від обстрілу "Епіцентру": коротко

  • На початку онлайн-виступу у Раді глава українського МЗС показав своїм європейським колегам фото 8-річного хлопчика Михайла з Харкова.
  • "На фото ви бачите, як поліцейський бере в хлопця мазок ДНК, який потрібен для пошуку його батька серед можливих жертв цього удару, зазначав тоді міністр.
  • Головний український дипломат наголосив, що цей черговий воєнний злочин є частиною систематичної стратегії Росії, яка намагається знищити життя Харкова та інших українських міст і громад. За словами міністра, "часу на рефлексії немає, потрібні дії".