Якщо ви полюбляєте блефувати, чи то пак надумали здолати Філа із слабкою картою, будьте готові вислухати на власну адресу таких прокльонів та міцних слівець, що аж голова піде обертом. Не цурається Хельмут і справжньої чоловічої розмови, із Семом Гріззлом стосунки з’ясовували на кулаках. "Хедс-ап", каже Філ, завершився нічиєю.

Але за красиві очі та гострий язик до "Залу слави покеру", як відомо, не потрапляють. Одинадцять чемпіонських браслетів світової серії покеру - досі непобитий рекорд. Поки останній, завойований у 2007-му, відправив у лету досягнення легендарних Джоні Чена та Дойла Брансона. Але найпам’ятніший і найдорожчий, звісно був перший.

Саме у 89-му, коли Хельмут став наймолодшим чемпіоном світу, до нього прийшла справжня слава і посипались грошенята. Відтоді насипалась чималенька купка - понад 10 мільйонів доларів призових. Та не спортом єдиним заробляє покерний монстр на хліб з маслом. Наш герой пише книжки і не лише про стратегію за зеленим сукном, підробляє коментатором, ну і звісно, як справжній американець, має власний бізнес.

Лише лінивий не захотів би побачити настільки яскравого персонажа у рекламі власного бренда. Філу така уваги до власної персони більш ніж імпонує. Заради гонорару Хельмут не цурається зіграти роль імператора і в оточені прекрасних служниць з’явитись на турнірі. Чи то пак оголити свій далеко не геркулесівський торс. Одного разу "Poker Bratа" навіть посадили за кермо гоночного автомобіля. Водій, чесно кажучи, із Хельмута ніякий.

Вибуховий та пихатий, непередбачуваний і смішний - таким знає Філа увесь покерний світ. Парадокс, але попри непростий характер, Хельмут прекрасний сім’янин. Дружина Кетті і двійко дітей Філ ІІІ та Ніколас - ось його друга велика пристрасть. А на першому місці залишається покер.