Почесне перше місце списку займає колишній керуючий атомною електростанцією "Фукусіма-1" Масао Йосіда — людина, яка врятувала АЕС від вибуху. На наступний день після аварії компанія-оператор TEPCO наказала Масао Йосіда припинити охолодження реакторів за допомогою морської води. Втім, інженер не підкорився прямою вказівкою начальства, що дозволило запобігти вибуху реактора.
На другому місці — Адам Чайер, керівник групи розробки операційної системи IOS, Apple, який придумав програму SIRI, вбудовану в iPhone 4S, яка стала найбільш обговорюваною гідністю iPhone останнього покоління.
Далі слід покрівельник Марсель Глеффе, який врятував під час теракту на норвезькому острові Утойя 20 осіб.
На четвертому місці — негативний герой Світлана Інякіна, суборендар теплоходу "Булгарія", директор компанії-туроператора "АргоРечТур". Саме вона застосувала щодо "Булгарії" фразу "п'яний рейс" і тепер чекає суду.
У п'ятому рядку розташувалися суддя Високого суду Лондона Елізабет Глостер, яка розсудить російських олігархів у справі "Березовський проти Абрамовича".
На шостому місці — глава статистичного агентства Греції Андреас Георгіу, виміряв реальний дефіцит в країні.
За ним йде юрист проекту "РосПил" Любов Соболь.
Далі перший президент Південного Судану Салва Кіір.
На дев'ятому місці — Ваїль Женемо, головний противник єгипетського президента Хосні Мубарака в інтернеті, директор з маркетингу на Близькому Сході і в Північній Африці компанії Google, який став героєм опору.
Замикає десятку Крістофер Фергюсон, командир останнього американського шаттла.
Всього список невідомих героїв року включає 20 позицій.