У російській дипломатії дисоціативний розлад, – МЗС України

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко прокоментував необґрунтовані звинувачення сєргєя лаврова на адресу Франції, повідомляє 24 канал.

До речі Макрон не збирається називати Росію країною-терористом

Зокрема, Ніколенко здивований обуренням росії через публікацію розмови російського диктатора владіміра путіна та лідера Франції Еммануеля Макрона, оскільки кремль вчиняв ідентично.

лавров згадав про дипломатичну етику, коментуючи оприлюднення змісту розмови лідера Франції Еммануеля Макрона та президента росії владіміра путіна напередодні повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Але при цьому він забув згадати, як його відомство в листопаді 2021 року оприлюднило конфіденційну переписку міністрів закордонних справ Німеччини та Франції в контексті діяльності Нормандського формату,
– сказав Ніколенко.

Речник МЗС України заявив, що в російської дипломатії дисоціативний розлад. Він наголосив на тому, що російське керівництво каже про одне, а робить інше.

"Як ви розумієте, дозвіл на це вони не давали. Ось і виходить такий собі дисоціативний розлад у російській дипломатії. Кажуть одне, а роблять інше", – резюмував Ніколенко.

Що відомо про розмову путіна та Макрона й істерику кремля

  • До повномасштабного вторгнення росії в Україну Макрон вів активні перемовини з путіним. Одна з розмов відбулася 20 лютого й потрапила у ЗМІ. У ній президент Франції хотів обговорити Мінські угоди, однак путін перевів розмову на звинувачення на адресу Володимира Зеленського.
  • Згодом у Франції навіть зняли документальний фільм про те, як президент Франції Еммануель Макрон проводить перемовини з путіним. Фільм про Макрона отримав назву "Президент, Європа і війна".
  • У росії фільм та злиття розмови у ЗМІ викликали істерику. лавров сказав, що "дипломатична етика" не передбачає одностороннього витоку таких записів.
  • Також офіційна представниця російського мзс марія захарова заявила, що Париж порушив конфіденційність переговорів з москвою. Втім, вона нічого не згадала про ідентичні дії кремля. Мабуть, теж забула.
  • Представниця російського відомства обурилася, що під час конфіденційної розмови між лідерами росії та Франції була присутня знімальна група.

Раніше – Джонсон пообіцяв нову військову допомогу: дивіться відео