Олігарх хоче закріпити за собою моральне право визначати, хто далі буде правити містом. Про це у відеоблозі "Чесна політика" повідомив колишній депутат та журналіст Сергій Лещенко.

Детальніше читайте тут Аваков не голосував за санкції проти Фукса: що пов'язує міністра та олігарха

За його словами, є чутки, що Арсен Аваков і Фукс вдвох контролюють Ігоря Терехова, розподіливши таким чином сфери впливу та намагаючись зробити його заручником своїх інтересів після обрання мером. Це не входить в плани Банкової – вони б воліли самі його контролювати.

Однак якщо в Україні у Фукса "все в шоколаді", то в Америці – серйозні проблеми,
– наголосив Лещенко.

Він розповів, що американський журналіст-розслідувач Скотт Стедман повідомляв декілька місяців тому, що прокурори Південного округу штату Нью-Йорк підбираються до зв'язків Руді Джуліані з українським олігархом.

Розслідування Джуліані, як відзначив Лещенко, не тільки має статус активного, але і посилюється. Адже слідчі ставили докладні і суттєві питання про лобістські зусилля Джуліані і платежі, зроблені на його адресу з різних українських джерел, зокрема Фукса. Також Фукс став нев'їзним до США, коли почав "наїжджати" на американського лобіста Юрія Ванетіка.

Цікаво Фукс був маріонеткою оточення Порошенка та Авакова, – Гнап

Повний випуск відеоблогу "Чесна політика": дивіться відео