"Ми закликаємо українську владу вирішити цю проблему належним чином, беручи до уваги факти, встановлені судом", – сказав Фюле.

Він також переконаний, що спостережна місія Європарламенту (у складі екс-президентів Пета Кокса та Олександра Кваснєвського) може "запропонувати доволі багато досвіду, аби конкретно вирішити цю проблему, а також знайти рішення, які виправлять ситуацію із так званим вибірковим правосуддям".

Нагадаємо, сьогодні Європейський суд з прав людини оприлюднив своє рішення щодо арешту Юлії Тимошенко через "газову справу": судді встановили політичну мотивацію ув'язнення Тимошенко та порушення прав колишньої української прем'єрки.

Напередодні комісія при Президентові у питаннях помилування не знайшла підстав для внесення пропозицій про застосування помилування до екс-прем'єрки Юлії Тимошенко.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська заявила - вона не буде коментувати рішення про непомилування Юлії Тимошенко.

Позафракційний нардеп Сергій Міщенко вважає, що влада обов'язково дослухається Європейського суду з прав людини, якщо той постановить звільнити Тимошенко. "Вона зобов'язана дослухатися. У нас є кримінальна відповідальність за невиконання рішень міжнародних судів", - пояснив нардеп.