Сім'я переконана, що "Сумигаз" таких змін не хочуть, тому навмисно перешкоджають.

Читайте також: Україна купила газ у восьми країнах на мільярд доларів

Така ситуація склалась тоді, коли чоловік вирішив поставити новенький роторний лічильник. Сусід підтримав таке прагнення, бо знає, що таке устаткування дозволяє суттєво економити і дуже зручне у використанні. І дешевше, ніж ті, що пропонують "Сумигаз".

Такі лічильники – ідеальне рішення для невеликих кухонь. Та після встановлення приладу обліку до будинку прийшли працівники "Сумигаз", зняли лічильник і перекрили газопостачання. Аргументували тим, що лічильник несправний.

Власник квартири розповів, що потім на підприємстві знайшли іншу причину, а саме організація, яка займалася встановленням, не мала дозвільних документів. Та й ці пояснення чоловік спростовує.

За понад рік чоловік зібрав уже не один стос документів. Однак у "Сумигаз" запевняють, що приєднати блакитне паливо не зможуть, доки є проблеми із газорозподільною системою.

Організація, яка виконала ці роботи, об'єкт в експлуатацію не здала. Тобто, коли він буде зданий в експлуатацію відповідно до правил безпеки газопостачання, то до об'єкта буде приєднано розподіл газу,
– речниця "Сумигаз" Анастасія Шимаріна.

Однак сім'я переконана, що "Сумигаз" навмисне ставить йому "палиці в колеса". Впевнений у цьому і громадський інспектор з питань ЖКГ Олексій Парахомчук, який займається цією проблемою вже близько року.

Місяць тому правоту власника квартири підтвердили і в суді. Згідно з рішенням, "Сумигаз" має відновити подання палива до квартири чоловіка та сплатити понад 60 тисяч штрафу. Також чоловік планує подати на підприємство до суду, аби стягнути грошову компенсацію за втрачений час та здоров'я.