Така доля чекає генпрокурора, якщо Луценко покриватиме корупціонерів та крадіїв. Його, щоправда, вдома не виявилося, чи то він не вийшов до непроханих гостей.
Читайте також: Як справа Саакашвілі відкрила всю параноїдальність чинної влади
Натомість, Генпрокурор написав обурений пост у Facebook, де підтвердив, що справді він з родиною проживає в цьому будинку, але буцімто знаходився під час візиту активістів на роботі.
Загальна площа обійстя генпрокурора понад 800 квадратних метрів.
Будинок генпрокурора Луценка
Три роки тому журналісти проекту "Без парканів" вже приїздили до цього будинку родини Луценків і просили їх пояснити походження цієї шикарної нерухомості, вартість якої ріелтори оцінили приблизно в один мільйон доларів. Ось що сказала тоді Ірина Луценка журналістам:
Це не моє житло, ми тут живемо тимчасово, бо робимо ремонт в квартирі
– заявила Ірина Луценко в 2014 році.
Ну ви зрозуміли: "я – не я, і хата не моя".
Минуло 3 роки, і родина Луценків досі живе в цьому будинку тимчасово? Що ж це за ремонт такий? Щоправда, далі журналісти таки спитали в Ірини Луценко, хто погодився пустити Луценків в своє розкішне помешкання на час ремонту, щоб ті не бідували на вокзалах чи гуртожитках. Жінка третього тисячоліття, виявилося, вміє суворо оберігати таємниці.
Отож, хто цей таємничий добродій, який має купу грошей, щоб віддати родині Луценків в користування цілий будинок вартістю в один мільйон доларів? При чому, терпить їх уже там цілих 3 роки, і схоже, не збирається звідти виганяти. Це уродженець Рівненщини Степан Нарембік. На нього зареєстровано цю дорогу нерухомість. За дивним збігом обставин, це батько самої Ірини Луценко і тесть генпрокурора Юрія Луценка.
Читайте також: Про те, як система намагається задушити НАБУ
Степан Нарембік і справді людина дуже не публічна, бо останні 12 років він на пенсії, а до цього пропрацював мало не все життя в автоколоні міста Дубно, що на Рівненщині. Ну тут нічого дивного не має. Це в розвинутих країнах, пенсіонери на старості років йдуть на відпочинок і насолоджуються життям. А у нас, особливо з початком електронного декларування батьки чиновників чи прокурорів раптом починають працювати в бізнесі і при цьому одразу досягають шалених успіхів, розживаючись за лічені тижні, а то й дні, мільйонами, фірмами, маєтками та іномарками.
Он теща Олександра Турчинова в свої 75 років керує численними підприємствами і купує розкішну віллу під Києвом. А бабуся скандального прокурора Дмитра Суса у 85 років купує люксовий позашляховик Audi і дає онукові-прокурору покататися, щоб той бідний на роботу пішки не ходив.
Так само і тесть Луценка, який з пенсії купив маєток, ніяк не міг лишити доньку з чоловіком та онуками на дворі, поки в них йде такий тривалий і виснажливий ремонт в їхній дорогій квартирі в центрі столиці. Сам Генпрокурор на питання про походження нерухомості спробував був пояснити його підприємницькими талантами дружини. Але і тут заплутався.
По-перше, власником будинку є не дружина, а тесть-пенсіонер. А по-друге, стрімка бізнесова кар’єра колишнього клерка державної страхової компанії "Оранта" – Ірини Луценко теж відома. І чомусь її підприємницького таланту свого часу вистачило хіба що на те, щоб створити фірму-посередника, яка підключала до мобільного зв’язку працівників міліції в той час, коли Юрій Луценко був міністром МВС. То ж, картата ковдра – ще не найгірший подарунок для Генерального прокурора.
Читайте також: Яку секретну інформацію "Укроборонпром" міг передати компанії-самозванцю
Принаймні, власник картатої ковдри Насіров через продажність судів сьогодні на волі і почувається прекрасно. Втім, якщо суспільство дотисне владу і таки буде створено антикорупційний суд, то нинішньому Генпрокурору замість картатої ковдри доведеться знову діставати стару кружку, яку він зберіг з попередньої ходки в тюрму.