Про ситуацію на Волинському та Поліському напрямках розповіли у Генштабі ЗСУ. Там зазначили: станом на ранок 15 травня активних дій там ворог не проводив.

Актуально На Донеччині розв'язують питання з пенсіями в окупованій частині регіону

Білоруські війська можуть проводити демонстраційні дії

Попри це, є велика загроза того, що з білоруської території на українську летітимуть ракети. Пильно стежать наші захисники і за ситуацією в прикордонних районах з Білоруссю.

Можливо, що збройні сили Білорусі, які перебувають поблизу кордону, можуть здійснювати провокації та демонстраційні дії.

Противник прикриває кордон у Брестській та Гомельській області

Раніше у Генштабі зазначали, що противник прикриває державний кордон Білорусі у Гомельській та Брестській областях. При цьому у Брестській та Гродненській областях проводять збори зі військовозобов'язаними.

Путін може примушувати Лукашенка вступити у війну

Зазначимо, що кілька днів тому військовий експерт Олег Жданов розповів, що Володимир Путін може змушувати Олександра Лукашенка вступити у війну. У Кремлі помиляються з оцінкою білоруської армії, адже вона не має жодного досвіду бойових дій.

Також зросла підтримка того, щоб "не воювати" і в суспільстві, і в армії Білорусі. За цими настроями самопроголошений президент Білорусі пильно стежить, адже понад все боїться залишитись без влади.

Читайте також Перегрупування біля Харкова: окупанти поповнюють запаси та намагаються відновити наступ

Яка ситуація в Білорусі: останні новини

  • Білорусь розгорнула сили спецоперацій на кордоні з Україною. Це у білоруському міноборони пояснили "реакцією на 20 тисяч військових ЗСУ на Півдні".
  • У МВС України вважають, що наземна операція білоруської армії проти України є малоймовірною.
  • Радник голови Офісу Президента Олексій Арестович запевнив, що наразі мовиться про планову перевірка готовності й планові навчання білоруських збройних сил.
  • Для повноцінного нападу у Білорусі немає наступальних груп. Наразі на території країни дислокується мінімальна кількість російської техніки та особового складу.
  • Тим часом на території Гомельської області проводять розмінування місцевості. Це відбувається на тих територіях, де базувались російські військові.

Радимо переглянути: вечірнє звернення Володимира Зеленського за 14 травня