Про це 24 каналу розповів політичний експерт Валерій Димов.

Читайте також: Голосуймо не "по приколу": відомі українці підтримують звернення Вакарчука

Вакарчук не називає прізвищ, але всі розуміють, що йдеться про Зеленського. Тому що війна, і не можна собі дозволити приколів. Якщо брати електоральну нішу, на яку орієнтується Вакарчук, ясно, що він не підтримує і Тимошенко. Можна сміливо говорити, що бонуси від цієї заяви отримує Порошенко,
– зауважив Валерій Димов.

Читайте також: На фініші: що може кардинально вплинути на рейтинги кандидатів у президенти

Як зауважує політолог, Вакарчук підкреслює, що треба голосувати за тих, хто має громадянську позицію. А в Зеленського немає артикульованої позиції, як перемогти у війні з Росією.

На думку Димова, Вакарчук не пішов на президентські вибори, оскільки розумів, що не виграє. А якщо виграє, то без команди і можливості щось здійснити через три місяці отримав би розчарування українців.

Залишаться відкритим питанням, які умови ставив Вакарчук, оскільки на президентських виборах він був би прямим конкурентом Порошенка. Можливо, одна з умов – створення Антикорупційного суду,
– говорить Димов.

За його словами, якби Вакарчук пішов на вибори президента, його рейтинги були б замалими, щоб перемогти на виборах.

Що сказав Святослав Вакарчук? Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук записав відеозвернення, де закликав відповідально голосувати на виборах президента. Він наголосив, що майбутнє не можна виграти в лотерею і майбутнє та вибори президента – це "не прикол". Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, Вакарчук сказав, що він не відмовляється від "власної відповідальності за долю країни".

Святослав Вакарчук закликав українців відповідально голосувати на президентських виборах: дивіться відео

президентські вибори 2019

Беріть участь в опитуванні 24 каналу: