Валерія Гонтарева наголосила, що вона легально живе і працює у Великій Британії, пише "Радіо Свобода". Нещодавно вона заявляла, що ймовірно проситиме у Великої Британії політичного притулку через переслідування в Україні.

Коротко: Підпал будинку Гонтаревої: що відомо на цей момент – фото і відео

Ексголова НБУ назвала "нісенітницею" слова, що вона сама організувала підпал будинку й автомобіля своєї невістки, щоб отримати політичний притулок у Великій Британії та уникнути слідства в Україні.

Таку нісенітницю навіть не можу коментувати. Інцидентів зі мною вистачило б уже на 20 політичних біженців,
– сказала Гонтарева.

Вона каже: у домі, який спалив невідомий зловмисник, було багато фотографій та особистих речей.

Також Валерія Гонтарева розповіла, що ще 13 вересня, за три дні до пожежі, в будинку ночував її син.

Там все моє життя… Але я рада, що там мого сина не було. Ще в п'ятницю він там ночував,
– розповіла вона.

Вона також назвала "ахінеєю" версію про те, що підпалом автомобіля та будинку займався друг її сина.

"Який друг?! Це повна ахінея! Нехай поліція нарешті скаже своє слово, хто й навіщо це робить", – додала колишня голова НБУ.

Гонтарева наголосила, що не знає, хто стоїть за підпалом ЇЇ будинку, але має певні підозри. Вона розповіла, що їй погрожували впродовж останніх п’яти років. Наразі, як каже Гонтарева, їй погрожували Ігор Коломойський та заступник голови Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов.

Як виглядає дім Гонтаревої після пожежі – дивіться тут.

Олігарх Коломойський вважає, що підпал дому Гонтаревої може бути вигідний їй самій.

Які нещастя траплялися з Гонтаревою останнім часом? Спочатку колишню очільницю Нацбанку у Лондоні на пішохідному переході збила автівка. Потім жінка поскаржилась на те, що машину її невістки та повної тезки спалили, тепер – пожежа у маєтку під Києвом. Все це відбувається на тлі викликів Гонтаревої до ГПУ та ДБР, обшуків у її українських помешканнях та заяв самої політикині про погрози з боку Коломойського.