Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Гороскоп на кожен день для всіх знаків зодіаку

   • Гороскоп на 19 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 19 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 19 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає особливий день для Тельців, Дів, Скорпіонів та Водоліїв. Представникам знаку Рак варто остерігатися ситуація, які можуть негативно вплинути на здоров'я. Читайте гороскоп на 19 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    сьогодні , 05:10 1086
   • Гороскоп на 18 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 18 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 18 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає вдачу для народжених під знаками Овна, Близнюків, Терезів та Стрільця. Втім, щоб доля не пройшла повз, варто не забувати про елементарні життєві постулати. Читайте гороскоп на 18 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    18 вересня , 05:05 1093
   • Гороскоп на 17 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 17 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 17 вересня для всіх знаків зодіаку сприятливий для навчання та старту нових починань. Ті, хо задумали втілювати в життя свої грандіозні ідеї не залишаться обділеними фортуною. Читайте гороскоп на 17 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    17 вересня , 05:20 951
   • Гороскоп на 16 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 16 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 16 вересня для всіх знаків зодіаку буде несприятливим для Левів та Риб у фінансовому плані, Тельцям ж не таланитиме на романтичному фронті. Чого не скажеш про Козерогів яким просто таки усміхатиметься доля в амурних питаннях. Читайте гороскоп на 16 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    16 вересня , 05:21 615
   • Гороскоп на 15 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 15 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 15 вересня для всіх знаків зодіаку видасться не легким для Овнів та Водоліїв у питаннях фінансів, Ракам ж таланитиме у творчих починаннях. Чимало сюрпризів видасть і сфера любові. Читайте гороскоп на 15 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    15 вересня , 05:15 1410
   • Гороскоп на 14 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 14 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 14 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для Близнюків та Скорпіонів. Особливо обережним у п'ятницю доведеться бути Дівам, адже на них може навалитися неабиякий клопіт. Читайте гороскоп на 14 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    14 вересня , 05:15 2805
   • Гороскоп на 13 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 13 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 13 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає особливі випробування для народжених під знаком Стрільця, а от Левам та Водоліям сьогодні ж навпаки може неабияк поталанити! Читайте гороскоп на 13 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    13 вересня , 05:12 3059
   • Гороскоп на 12 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 12 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 12 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає неабияк вдалий день для народжених під знаками Овна та Дів. На інших чекають сюрпризи, втім хвилюватися варто далеко не всім. Читайте гороскоп на 12 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    12 вересня , 05:16 2898
   • Гороскоп на 11 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 11 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 11 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для Тельців та Стрільців. При цьому народженим під знаками Терезів та Козерогів необхідно бути вкрай обачним, а от доля інших залежатиме від неоднозначних чинників. Читайте гороскоп на 11 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    11 вересня , 05:13 1979
   • Гороскоп на 10 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 10 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 10 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає не найпростіший день для народжених під знаками Близнюка, Рака та Скорпіона. А от Рибам та Терезам сьогодні може неабияк поталанити. Читайте гороскоп на 10 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    10 вересня , 05:11 2244
   • Гороскоп на 9 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 9 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 9 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає випробування для народжених під знаками Лева та Водолія. Загалом ж день буде багатий на сюрпризи та двозначні ситуації. Читайте гороскоп на 9 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    9 вересня , 05:15 1960
   • Гороскоп на 8 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 8 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 8 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає не найвдаліший день для народжених під знаками Овна та Тельця. У той же час на представників знаків Рака та Козерога чекає особлива вдача. Читайте гороскоп на 8 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    8 вересня , 05:17 2154
   • Гороскоп на 7 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 7 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 7 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для Левів та Терезів, а от Рибам, Стрільцям та Близнюкам уважність не завадить. В цей день варто знайти трохи часу для відпочинку та розмов, а от від пліткартсва краще відмовитися. Читайте гороскоп на 7 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    7 вересня , 05:16 1998
   • Гороскоп на 6 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 6 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 6 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для Водоліїв, а от народженим під знаками Скорпіона та Дів варто проявити обачність. Загалом ж у четвер не завадить ретельніше стежити за своїми словами усім. Читайте гороскоп на 6 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    6 вересня , 05:18 1165
   • Гороскоп на 5 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 5 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 5 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає день вдалий для тих, хто займається фізичною працею. Варто бути обачним з фінансами, особливо деяким знакам. Читайте гороскоп на 5 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    5 вересня , 05:14 1703
   • Гороскоп на 4 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 4 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 4 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає геть неоднозначний день. У той час, як в одній сфері сьогодні може неабияк таланити, в іншій – може відбутися справжня катастрофа. При цьому передбачити де і що трапиться буде неймовірно важко. Читайте гороскоп на 4 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    4 вересня , 05:20 1958
   • Гороскоп на 3 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 3 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 3 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для початку нових звершень. Особливо зорі сприятимуть тим, хто починатиме братися за реалізацію громіздких планів чи проектів. Читайте гороскоп на 3 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    3 вересня , 05:20 1132
   • Гороскоп на 2 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 2 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 2 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для Козерогів, дещо складнішою доба видасться для Водоліїв, Раків та Стрільців. Втім більшість складнощів сьогодні буде доволі просто вирішити. Читайте гороскоп на 2 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    2 вересня , 05:20 1912
   • Гороскоп на 1 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 1 вересня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 1 вересня для всіх знаків зодіаку передбачає день з випробуваннями для Овнів та Стрільців , а от Левам може неочікувано поталанити. Загалом ж в цей день добре вдаватимуться фізичні навантаження. Читайте гороскоп на 1 вересня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    1 вересня , 05:10 2159
   • Гороскоп на 31 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 31 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 31 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає не надто простий день, якому будуть притаманні неабиякої сили лінощі. Є високі шанси нервових вибухів на фоні перевтоми, тому варто берегти себе. Читайте гороскоп на 31 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    31 серпня , 05:20 2614
   • Гороскоп на 30 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 30 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 30 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для навчання та розумової праці. При цьому не завадить і попрацювати руками, а особливо на свіжому повітрі. Можливі дрібні конфлікти, втім за бажання їх буде просто деактивувати. Читайте гороскоп на 30 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    30 серпня , 05:20 2443
   • Гороскоп на 29 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 29 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 29 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для відвідування державних установ, великих покупок та підписання різного роду договорів. У цей день не варто налягати на спиртне чи важку їжу. Читайте гороскоп на 29 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    29 серпня , 05:20 2545
   • Гороскоп на 28 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 28 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 28 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для вирішення дрібних питань. При операціях з фінансами варто бути дуже обачним. Читайте гороскоп на 28 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    28 серпня , 05:20 3259
   • Гороскоп на 27 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 27 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 27 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для тих, хто задумав справи, хід яких не залежатиме від посторонніх. Варто бути обачним при підписанні договорів. Читайте гороскоп на 27 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    27 серпня , 05:21 4772
   • Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 26 серпня для всіх знаків зодіаку пронозує не найпростіший день для народжених під знаком Тельця, Рака та Козерога, чого не скажеш про Дів, до яких сьогодні вдача буде прихильною. Читайте гороскоп для всіх знаків зодіаку на 26 серпня далі в матеріалі.
    26 серпня , 05:21 6034
   • Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 25 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає не надто яскраві перспективи для Овнів та Водоліїв. Представникам цих знаків варто бути особливо обережними з грошима та словами. А от Близнюкам та Скорпіонам сьогодні може неабияк поталанити, особливо в особистих питаннях. Читайте гороскоп на 25 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    25 серпня , 05:20 6594
   • Гороскоп на 24 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 24 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 24 серпня для всіх знаків зодіаку прогнозує можливі випробування для Стрільців та Левів. У цей же час на подарунок долі можуть розраховувати народжені під знаком Діви. Читайте гороскоп на 24 серпня 2018 для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    24 серпня , 05:20 8999
   • Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає особливо вдалий день для народжених під знаками Рака, Терезів, Козерогів, Водоліїв та Риб. Загалом ж день матиме доволі позитивне забарвлення, втім від деяких неприємностей уберегтися все ж буде не просто. Читайте гороскоп на 23 серпня 2018 для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    23 серпня , 05:00 6786
   • Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає доволі складний день для Близнюків та Скорпіонів, втім й іншим не варто втрачати пильність. Єдине виключення – Стрільці, їм сьогодні неабияк таланитиме. Читайте гороскоп на 22 серпня 2018 для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    22 серпня , 05:17 9158
   • Гороскоп на 21 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 21 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 21 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для народженних під знаком Тельця. Тим ж, хто народився під знаком Лева варто очікувати на труднощі, втім сил впоратися з ними буде вдосталь. Читайте гороскоп на 21 серпня 2018 для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    21 серпня , 05:14 3162
   • Гороскоп на 20 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 20 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 20 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає вдалий день для Овнів, особливо у питанні фінансів. При цьому Терезам та Рибам варто бути обачнішими, аніж зазвичай. Читайте гороскоп на 20 серпня 2018 для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    20 серпня , 05:11 1968
   • Гороскоп на 19 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 19 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 19 серпня для всіх знаків зодіаку вимагатиме обережності від народжених під знаками Овна, Близнюків та Риб, а от на Стрільців чатуватиме вдача. Читайте гороскоп на 19 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    19 серпня , 05:10 10122
   • Гороскоп на 18 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 18 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 18 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає особливо вдалий день для народжених під знаками Рака та Лева. Загалом ж доба обіцяє бути спокійною, втім дещо не просто може бути тим, хто чутливий до змін погоди. Читайте гороскоп на 18 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    18 серпня , 05:16 7899
   • Гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку буде не найлегшим для народжених під знаками Тельців і Терезів, а ось на Козерогів можуть очікувати і позитивні сюрпризи. Читайте гороскоп на 17 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    17 серпня , 05:12 6833
   • Гороскоп на 16 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 16 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 16 серпня для всіх знаків зодіаку передбачає сприятливий в особистому плані день для народжених під знаками Дів та Скорпіона. Левам не варто розслаблятися під час операцій з фінансами, не зайвою буде й елементарна обачність у місцях скупчення людей. Читайте гороскоп на 16 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    16 серпня , 05:00 10177
   • Гороскоп на 15 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 15 серпня для всіх знаків зодіаку
    Гороскоп на 15 серпня для всіх знаків зодіаку видасться нелегким для народжених під знаками Рака та Скорпіона, натомість Близнюків у середу супроводжуватиме вдача. Загалом ж день може видастися не з найлегших, особливо для тих, хто чутливий до змін на Сонці. Читайте гороскоп на 15 серпня для всіх знаків зодіаку далі в матеріалі.
    15 серпня , 05:01 8864
   Відео
   Більше відео
   При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
   не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
   Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
   Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
   Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
   Залиште відгук