Лікарі готувались до операції завчасно. Тож усе пройшло добре.

Зауважте Вибух петарди відірвав 7-річному хлопчику всі пальці на руці неподалік Львова

Дівчинка проковтнула металевий карабін

У лікарні розповіли, що 7-річна дівчинка бавилась вдома сама. Її мама перебувала в іншій кімнаті. Раптом дитина забігла до неї та розповіла, що випадково ковтнула карабін від сумки. Жінка спочатку не повірила доньці. Однак все ж вирішила звернутись до лікарів, щоб впевнитись, що з дівчинкою все гаразд.

На рентген-знімку в місцевій лікарні медики побачили металеву деталь від сумким – карабін, яким кріпилася ручка. Тож дитину відвезли у львівський "Охматдит". На щастя, мама дівчинки прихопила із собою другий карабін. Так, лікарі дізнались, з чим їм доведеться мати справу.


Дівчинка проковтнула карабін / Фото "Охматдит"

Читайте також На Львівщині кобила відкусила 5-річній дівчинці щоку

Медики завчасно підготувались до операції

Лікарі підготувалися до операції. Вони підібрали інструменти необхідного розміру, що суттєво скоротило час перебування дитини в операційній. Медики діставали карабін ендоскопічно, тобто без розрізів животика дівчинки.

Це було нетипове стороннє тіло – карабін не гладенький і не круглий, він має складнішу будову, тому діставати його було складніше. Але ситуацію врятувала мама – вона показала нам другий карабін і ми в операційну йшли уже з навичками захоплення карабіна, відточили їх раніше,
– розповіла пояснює лікарка-ендоскопіст Марта Лучак.

За її словами, це дало медикам переваги – скоротило час операції й дівчинка менше перебувала у наркозі. Лікарі завченими рухами зайшли у шлунок дитини та успішно дістали карабін. Операція пройшла без ускладнень. Маленька пацієнтка разом із мамою зранку поїхала додому.


Медики витягли деталь зі шлунку / Фото "Охматдит"