"Ми повинні дати суспільству сигнал, що ніхто не має імунітету, якщо його попросять доповісти, що він робив, якщо виникли запитання стосовно його діяльності, коли він був у владі. У нас тепер розслідується 300 чи 360 справ щодо нинішніх чи колишніх державних чиновників різних рівнів", - сказав Грищенко.
"Це не вибіркове правосуддя, для нас неприйнятна така позиція, що якщо ти глава уряду і вчинив – скажімо так – „можливі” порушення, які дають обґрунтовані підстави для розслідування, то ти маєш право на імунітет", - підкреслив міністр.
"У Кореї колишній президент був під слідством через корупцію. У Європі ведуться розслідування діяльності колишніх глав урядів щонайменше у трьох країнах. Отже, просто заявити нашому суспільству, що якщо ти прем’єр-міністр або міністр, то стоїш понад законом, - це був би неправильний месидж", -зазначив Грищенко.
"Ми розуміємо, що можуть бути проблеми у сприйнятті, але для нас важливо не тільки справити гарне враження, але й своїми діями змінити суспільство на краще", - сказав міністр.
"Один з моїх колег зауважив мені, що ми відкриваємо скриньку Пандори. Нам кажуть: коли ви в свою чергу підете з влади, вас теж притягнуть до відповідальності. Слава Богу, єдина річ, яку я можу вкрасти у своєму міністерстві, це степлер", - додав Грищенко.